Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 2.0

Се продава од: Sasho Денес 01:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 500 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 95 000 - 99 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat CC
Voziloto e vo perfektna sostojba so ful oprema
Voziloto e vo ch.
Za site zainteresirani kupuvaci kontaktirajte me na viber i v.cap.
Нема посетени огласи
Кон почеток