Македонски | Shqip | English |

Audi A8 4.2 TDI

Се продава од: Josip 07 мај 18:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

21 000 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A8
Full oprema, vo odlicna sostojba so servisna kniska, site servisi praveni vo Audi.
Нема посетени огласи
Кон почеток