Македонски | Shqip | English |

Hyundai Santa Fe

Се продава од: Daniela donceva 29 јун. 20:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.630 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 900 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: Hyundai
Модел: Santa Fe
Prodavan huadai santa fe. Redovno servisiran i održavan.kolata e dobro so u ana 2008 god so validnen trchnicki. 2000 dizel 83kw so pominati 168000km. Kolata e bez nikakvi nedostatoci vo top sostojba. Vredi da se vide cenata e 4900 eur cenata ne è fiksna. Tel078410474
Нема посетени огласи
Кон почеток