Македонски | Shqip | English |

FORD TRANSIT VE 468 RI

Се продава од: STEFAN NAJDOV 24 окт. 13:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Transit
SE PORDAVA FORD TRANSIT TOVARNO VO ODLICNA VOZNA SOSTOJBA
GODINA NA PROIZVODSTVO 2007
POMINATI KILOMETIR 310000 km.
REGISTRACIJA SO VAZNOST DO 19.02.2019
CENA PO DOGOVOR
KONTAKT LICE STEVO
Нема посетени огласи
Кон почеток