Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 06 2016 09:36

RASPRODAZBA NA POLOVNI GUMI EXTRA CENA

ЕУР

Објавени: ноем. 06 09:36
Прегледи: 64
BENELUX TUNING SKOPJE OBJAVUVA OGLAS ZA RASPRODAZBA NA GUMI KORISTENI NA SLUZBENITE VOZILA NA FIRMATA ( VOZENI OD 5.000 DO 10.000 KM )
4 LETNI GUMI MICHELIN 225/45R17 ( 3.000 KM ) 60€ / guma
4 LETNI GUMI MICHELIN 235/65R17 ( 10.000 KM ) 45€ / guma
4 GUMI ZA SITE SEZONI MICHELIN 235/65R17 ( 10.000 KM ) 50€ / guma
4 LETNI GUMI MICHELIN 195/65R15 ( 5.000 KM ) 35€ / guma
4 ZIMSKI GUMI COOPER 235/65R18 ( 8.000 KM ) 80€ / guma
2 ZIMSKI GUMI CONTINENTAL 205/50R17 ( 12.000 KM ) 30€ / guma
4 LETNI GUMI NEXEN 245/45R18 ( 2000 KM ) 55€ / guma
2 LETNI GUMI MICHELIN 225/65R17 ( 15.000 KM ) 25€ / guma
4 ZIMSKI GUMI GENERAL 275/40R20 ( 10.000 KM ) 75€ / guma
SET GUMI ZA BMW X5 X6: 2 LETNI GUMI PIRELLI 285/40R20 + 2 LETNI GUMI PIRELLI ( 10.000 KM ) 325/35R20 50€ / guma
4 ZIMSKI GUMI MICHELIN 245/45R19 ( 1.000 KM ) 100€ / guma
2 ZIMSKI GUMI CONTINENTAL 255/45R18 ( 30.000 KM ) 20€ / guma
*cenata e od edna guma, montaza + balansiranje sleduvaat GRATIS

BENELUX TUNING
Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS )
1000 Скопjе
Tel. 02 30 82 111
Mob. 071/305 600
Опис на линк

Benelux Tuning

NAJGOLEM IZBOR
NAJGOLEM LAGER
NAJNISKI CENI
GUMI 
BANDAZI ( ALU FELNI )
SPIRALI
DISTANCIJALI
ZA SITE VIDOVI PATNICKI I TOVARNI VOZILA
Посети ја страната на нашата продавница

Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL Прикажи на мапата

071305600 023082111

https://www.beneluxtuning.com

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

NAJGOLEM IZBOR
NAJGOLEM LAGER
NAJNISKI CENI
GUMI 
BANDAZI ( ALU FELNI )
SPIRALI
DISTANCIJALI
ZA SITE VIDOVI PATNICKI I TOVARNI VOZILA
64
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации