Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI 17" ZA AUDI A3 A4 A6

499 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Benelux Tuning 21 ноем. 14:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI 17" ZA AUDI A3 A4 A6 = 499€; ili SET 4 BANDAZI SO 4 GUMI 225/45R17 94Y SPORTIVA PERFORMANCE = 729€; BENELUX TUNING Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ) 1000 Скопjе Tel. 02 30 82 111 Mob. 071/305 600
Benelux Tuning
Broj eden za gumi i bandazi vo Makedonija
Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL
071305600, 02 30 82 111
Leaflet
Benelux Tuning

Benelux Tuning

235 Огласи во продавницата
SET 4 NOVI LETNI GUMI KORMORAN 205/60R16 209 EUR
PROMOTIVNI SETOVI ZIMSKI GUMI 225/45/17 225/55/16 16 650 MKD
NOVI ZIMSKI GUMI PIRELLI RUN ON FLAT ZA BMW X5 X6 -
SET 4 ZIMSKI GUMI 195/65R15 SPORTIVA 179 EUR
Кон почеток