Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI 5X112 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI

90 ЕУР

100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Mareli 31 јан. 12:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Mareli

Mareli

29 Огласи во продавницата

NOVI BMW 5X120 16'' 17'' 18'' 19'' 0 ЕУР
GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI 0 МКД
NOVI 18'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 550 ЕУР
  GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Велес
Se prodavaat 2 novi aluminiumski distanceri AUDI 5X112 15mm 66.5mm centar kompletni so strafovi M14x1.5 proizvedeni vo Italija.
Mareli
Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила по најдобри цени во Македонија. Бандажите се комплетни со атест на серијата, сите жигови и сертификати tuv,iso,jwl,via. Прашања и информации 📞 076 359 101 📍 11 Октомври 22, Велес
Посетете ја нашата продавница
11 Октомври бр.20 Прикажи на мапата
076359101
https://www.facebook.com/Mareli-105841941161695/
Leaflet
Mareli

Mareli

29 Огласи во продавницата
MERCEDES-BENZ 5X112 DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 180 ЕУР
MERCEDES-BENZ 5X112 DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 90 ЕУР
NOVI VW 5X112 15 16 17 18 0 ЕУР
BMW 5X120 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 180 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации