Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI 5X112 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI

200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Mareli 14 јан. 15:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Se prodavaat 4 novi aluminiumski distanceri AUDI 5X112 15mm 66.5mm centar kompletni so strafovi M14x1.5 proizvedeni vo Italija.
Mareli
Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила по најдобри цени во Македонија Бандажите се комплетни со атест на серијата, сите жигови и сертификати tuv,iso,jwl,via. Прашања и информации 📞 076 359 101
Visit our store page
11 Октомври бр.20 Show on the map
076359101
Leaflet
Mareli

Mareli

27 Огласи во продавницата
GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI -
NOVI 16'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 350 EUR
NOVI BMW 5X120 16'' 17'' 18'' 19'' -
NOVI 17'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 450 EUR
Кон почеток