Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Mareli 30 мар. 19:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Mareli

Mareli

29 Огласи во продавницата

AUDI 5X112 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 180 ЕУР
GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI 0 ЕУР
NOVI 17'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 450 ЕУР
GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Велес
Голем избор на нови модели бандажи за сите возила по најдобри цени во Македонија.
Бандажите се комплетни со атест на серијата, сите жигови и сертификати за безбедност и квалитет tuv,iso,jwl,via.
Прашања и информации
📞 076 359 101
Mareli
Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила по најдобри цени во Македонија. Бандажите се комплетни со атест на серијата, сите жигови и сертификати tuv,iso,jwl,via. Прашања и информации 📞 076 359 101 📍 11 Октомври 22, Велес
Посетете ја нашата продавница
11 Октомври бр.20 Прикажи на мапата
076359101
https://www.facebook.com/Mareli-105841941161695/
Leaflet
Mareli

Mareli

29 Огласи во продавницата
VW 5X112/5X100 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 90 ЕУР
NOVI 16'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 350 ЕУР
GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI 0 МКД
MERCEDES-BENZ 5X112 DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 90 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации