Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A6

7 500 ЕУР

Се продава од: atanas 19 јун. 15:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Audi A6 2004god 3.0quattro

FULL SERVIS
Diplomat paket
kozen enterier
Greaci na sedista i retrovizori
Elektrika na stakla i retrovizori
Elektricni zavesi
Ambient svetlo ( Led paket)
Usb,TV i Tel
bi xenon
Bosse ozvucenie so pojacalo i vufer
Tempomat
Novi gumi
follow me home opcija
Navigacija
Naslonjaci za raka napred i nazad
Park senzori
Senzor za dozd

Se e fabricko
I uste mnogu oprema
ili zamena za pomala,benzin,cabrio,mini cooper,golf 5 .......
Leaflet
Кон почеток