Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

🇨🇭AUDI Q5 3.0TDI 3xS-LINE 2010GOD 182.000KM🇨🇭

17 900 ЕУР

Се продава од: Igor Денес 19:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Audi
Модел
Q5
Atomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
REALNI KM
So plateni davacki
BEZ ZAMENA!!!
077 725 333
Leaflet
Кон почеток