Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DAIHATSU SIRION 1.0

3 250 ЕУР

Се продава од: Gile 23 фев. 16:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Daihatsu
Модел
Sirion
Avtomobilot e vo perfektna sostojba, redovno odrzuvan, so dva para gumi (letni i zimni). Super mala potrosuvac
Leaflet
Кон почеток