Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT Bravo 1.9 multijet 122 ks.2007 god

3 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 22 дек. 22:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
PEUGEOT 307 2.0 HDI 90 ks 3 200 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 5 500 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05 4 500 ЕУР
VW GOLF 1.9 TDI 90 ks. 2006 God 4 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Bravo
FIAT Bravo 1.9 multijet 122 ks.2007 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071555599 Delčevo
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A6 1.9 TDI 110ks -98 3 400 ЕУР
VW GOLF 7 1.6 TDI 105 ks. 2014 god. 9 500 ЕУР
FORD KUGA 2.0 TDCI 136 ks. 2010 god 8 500 ЕУР
FORD FIESTA 1.4 TDCI 51 kW. 2007 god. 2 999 ЕУР
Кон почеток