Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Fiat bravo Ви стои на располагање по најдобри цени!

Пазар3 е најдоброто место за продажба на fiat bravo, но, и за следење на извонредната понуда која вклучува одлично сочувани модели како fiat bravo 2008, fiat bravo 2009, fiat bravo 2010, fiat bravo 2011, fiat bravo 2012, fiat bravo 2013 кои ќе Ви бидат на располагање по најдобри цени!


Се што треба да направите е да објавите оглас од типот prodavam "fiat bravo", или да ја впишете оваа фраза, или слична на неа во полето за пребарување, бидејќи откако ќе го сторите тоа, вашата цел ќе биде реализирана во најкус можен рок!


14 апр. 11:55 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT BRAVO 2.0 MJET.FULL.KLIMATRONIK.A.NIKI.

4 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
11 апр. 15:28 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Велес

Fiat Bravo 2007

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 09:02 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

FIAT BRAVO 1.9 M-JET 8V DINAMIK LINE MODEL

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
07 апр. 09:54 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FIAT BRAVO 1.6JTDm 120hp FACELIFT 2012g

5 790 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 12:33 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Fiat Bravo 1.9 150HP

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 12:01 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Fiat Bravo 1.4 Benzin 66kw so atestiran plinski ured

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
28 мар. 14:48 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Куманово

Fiat Bravo 2011

5 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
26 мар. 16:08 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam Fiat Bravo 2008 1.4 T-jet 120ks benzin/plin

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
23 мар. 21:29 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat Bravo 1.6mjet 88kw 2012g EXCLUSIVE

5 590 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 10:48 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FIAT BRAVO 1.6 MJET-08 AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
12 фев. 11:54 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Fiat Bravo 3850 e

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 21:40 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Велес

Fiat Bravo 1.9 JTD

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
17 јан. 16:46 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Виница

Se prodava fiat bravo

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
13 јан. 14:55 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Ресен

FIAT BRAVO 1.4 BENZIN 2008

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
05 јан. 19:07 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Гостивар  ·  Врапчиште

Fiat Bravo itna prodazba tel.070875341

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
02 јан. 16:59 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat Bravo 1.4 t-jet full oprema

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
02 јан. 13:33 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продавам Фиат браво 2008годиште

2 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 окт. 08:50 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Тетово

fiat bravo 1.8 16v benzin plin reg do 3 2024

1 100 МКД Намалена цена

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
17 септ. 16:41 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Itno prodavam

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
01 септ. 19:17 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Струмица

Fiat bravo 1.9

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
29 авг. 14:00 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Fiat Bravo 2001 dizel

500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 јул. 18:01 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Центар

FIAT BRAVO 1.4 90HP NA PLIN

3 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
27 јун. 10:20 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Илинден

Fiat Bravo 1.6 dizel 2009

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 10:03 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Прилеп

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.9 Multi jet - 88 KW 120 Konja

4 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 14:24 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Прилеп

Fiat Bravo 1.9 multijet 88kw 120ks

4 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 23:56 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Велес

Fiat Bravo 2007

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
04 мар. 09:39 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Fiat Bravo 1.4 benzin plin

3 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
20 фев. 15:22 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Прилеп

Fiat Bravo 1.9 Multi jet 88KW 120ks

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 12:15 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Гостивар  ·  Врапчиште

Zaradi zaminuvanje vo stranstvo cena 3900e

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
04 јан. 21:03 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Струмица  ·  Василево

Se prodava Fiat bravo 1.6

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
19 ноем. 22:24 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

FIAT Bravo 1.9 MULTIJET

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
22 септ. 15:04 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Битола

FIAT BRAVO

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 05:04 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Скопје

FİAT BRAVO 2008 1.6 MULTİJET

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 20:28 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Чаир

Fiat bravo

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 30 000 - 34 999
14 авг. 20:29 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Битола

Фиат Браво

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 21:21 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
21 јул. 06:41 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Делчево

Fiat Bravo 1.9 multijet 122 ks 2008

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
15 јун. 00:06 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Fiat bravo 1.2 gti

850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
01 јун. 19:08 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Виница

Fiat Bravo 1.9 Multijet 120ks

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
24 мај 13:47 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Илинден

Fiat Bravo 1.9

55 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 16:43 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

Fiat Bravo 1.9JTDm multijet 120ks moznost na rati 2008

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 мар. 14:21 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Куманово

Fiat Bravo 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 17:33 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Битола

Fiat Bravo 1.9jtd 120ks 2007

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 20:15 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Fiat Bravo 1.6 benz/plin 76kw

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
30 ноем. 21:33 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Куманово  ·  Липково

Fiat Bravo multijet 1.9 2007

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
30 ноем. 15:30 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Куманово

Fiat Bravo 1.9 JTD GT

1 399 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 12:37 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Прилеп

Fiat Bravo 1.8

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 19:17 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

Fiat Bravo 1.6 JTDM 1,6 Multijet

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
10 ноем. 07:07 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Кичево

Fiat Bravo 2007 ekstra

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 20:27 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Fiat Bravo 1998

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999

Зошто fiat bravo би бил одличен избор за Вас?


Компактност - fiat bravo е одличен, компактен автомобил кој што е одличен за градски услови, а тоа значи мобилноста и динамичното возење во градскиот метеж ќе Ви биде лесен и едноставен, наместо да Ви претставува проблем!


Квалитетен перформанс - иако се работи за компактен автомобил, сепак, fiat bravo има високо квалитетна опрема, лесен и точен менувач за управување, а сите овие карактеристики го прават совршен и за вон градски услови, како и за патување на долги релации!


Како уште еден плус се јавува и економичната потрошувачка, а во сево ова ќе можете да се уверите и самите, доколку, се разбира, контактирате некои од постоечките продавачи на модели како fiat bravo 2008, fiat bravo 2009, fiat bravo 2010, fiat bravo 2011, fiat bravo 2012, fiat bravo 2013!


Одличен дизајн - fiat bravo изгледа модерно, а за ова одличен пример е екстериерот, но, и ентериерот кој што е одлично дизајниран, има доволно простор иако се работи за компактен автомобил!


Но, тоа и се подразбира имајќи го предвид фактот што Fiat само уште еднаш докажа зошто италијанскиот дизајн е прочуен во светот!Зошто Пазар3 е извонредно место за продажба на fiat bravo?


Најпопуларен сајт од ваков тип - Пазар3 е најпознатото онлајн, огласувачко-купопродажно место во Македонија, а тоа значи дека тука ќе можете да продадете буквално се, што и да посакате, почнувајќи од fiat bravo па се до останати видови на возила и автомобили, живеалишта, електроника, инвентар за дом и семејство и се останато!


Рекордна посетеност - вашите огласи нема никогаш да поминат незабележано на Пазар3, впрочем, тие ќе бидат видени од над 70 000 дневни посетители, меѓу кои голем дел би биле и потенцијални купувачи на моделите на fiat bravo кои што Вие ги нудите!


Затоа, огласете се и дознајте зошто луѓето обожуваат да се огласуваат на Пазар3!


Фантастична побарувачка - побарувачката за fiat bravo е одлична на Пазар3, бидејќи постои огромен интерес за одличните модели како fiat bravo 2008, fiat bravo 2009, fiat bravo 2010, fiat bravo 2011, fiat bravo 2012, fiat bravo 2013, па така, продажбата ќе Ви биде неминовна!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации