Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Grande Punto 1.3 mjet

3 900 ЕУР

Се продава од: Синиша 14 мај 14:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
Se prodava Grande Punto 1.3 Mjet 75ks. so pominati 150 000 km redovno servisirano i odrzavano. Napraven golem servis na 143 000 km. Motor na lance, mnogu evtino za odrzavanje. Vo besprekorna sostojba. Klima, City servo, maglenki napred i nazad, podesuvanje na volan i sedista vo visina, elektrika na prozori i retrovizori, centralno so dalecinsko na kluc i drugo. Mala potrosuvacka od 4.5 litri na 100 km. Kolata moze da se vidi vo Skopje,(karpos 1), ili za vikendi vo Makedonski Brod. Tel. 077955346 Barajte me posle 17h
Синиша
077955346
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации