Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Fiat Grande Punto

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Fiat Grande Punto | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 09:44 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat Punto 1.4benzin/plin AutoMilano

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр. 09:30 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Кочани

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 MJET 120 KS MAKS OPREMA MK TABLI

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 09:26 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Илинден

Fiat Grande Punto 1.2 benzin 51kw Unikat

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
15 апр. 11:09 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

2 960 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
12 апр. 09:51 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 62KW 2011 GODINA

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 19:01 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Струмица

FIAT GRANDE PUNTO

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 14:39 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 160000KM NOVO - 07.MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 11:15 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

Fiat GR Punto Evo 1.3 jtdm 75ks facelift 2013 MT Avto

5 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 08:29 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Fiat Grande Punto 1.4 benzin - plin

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
30 мар. 20:10 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Куманово

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN-METAN 57KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 11:34 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVA FIAT GRANDE PUNTO

3 500 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 22:08 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Крива Паланка

Се продава Fiat Grande Punto

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
26 мар. 16:59 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Струмица

Fiat Grande Punto

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 09:52 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Fiat grande punto 1.3 m-jet 2007 g reg so full oprema

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
21 мар. 14:54 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Велес

FIAT GRANDE PUNTO 1,4 - A.C.AVTO ALEX VELES

3 290 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
17 мар. 22:33 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Куманово

FIAT PUNTO 1.9 JTD MULTIJET 06 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 16:10 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat Grande Punto 1.3 multijet 2009

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 10:48 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Куманово

Fiat Punto 1.4 benzin 77kw Auto Plac Zurich

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
01 фев. 08:51 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Fiat Grande Punto 1.4 Avtomatik Avtoplac Dirala Avtomobili

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
15 јан. 10:41 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Fiat Grande Punto 1.3 jtd AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
12 јан. 21:19 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Струмица

Fiat Punto Grande 2006

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
05 јан. 04:15 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Струмица

Fiat punto grande 1.9 multijet

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 19:03 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Карпош

Fiat punto vo odlicna sostojba

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 18:05 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam fiat punto moze i zamena

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 13:34 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Прилеп

Fiat grande punto 1,4

4 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
08 ноем. 10:22 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Карпош

Fiat Grande Punto 1.4

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
01 ноем. 19:28 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Fiat Grande Punto 1.3 multijet 66kw 90ks 2006

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 15:29 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Карпош

Fiat Grande Punto vo solidna sostojba neuvezuvano

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
09 окт. 01:31 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Илинден

Fiat Grande Punto itno

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 22:04 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Fiat grande punto

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 17:24 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
04 септ. 22:18 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Петровец

Fiat Grande Punto

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 09:53 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Гостивар

Fiat Grande Punto 1.4 benzin 2009

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
03 авг. 22:54 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

Grande Punto-Evo 1.3jtdm AUTOMATIK

5 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
10 јул. 16:54 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Илинден

Fiat Grande Punto 1.4 2007 benzin i plin

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
25 јун. 03:22 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Fiat Punto 1.3 M-JET 2013g.

4 600 ЕУР

08 јун. 09:25 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Гостивар

FIAT PUNTO GRANDE

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
07 јун. 18:27 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 21:17 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Тетово  ·  Брвеница

Гранде пунто

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 21:48 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Струга

Fiat Grande Punto 1.9 multijet

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 13:47 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

Fiat Grande Punto evo registrirano

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
17 мар. 19:30 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava fiat grade punto

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
15 мар. 17:19 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Бутел

Fiat Grande Punto 1.3mjet-2006

3 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 20:59 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

FIAT GRANDE PUNTO

4 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
13 фев. 09:50 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

Fiat Punto 2018

7 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 70 000 - 74 999
12 фев. 22:04 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat Grande Punto

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 дек. 09:37 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Куманово

Se prodava Fiat Grande Punto 1.4.

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 дек. 17:25 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Струмица

Fiat Grande Punto 2006

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 22:59 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Битола

Fiat Grande Punto Evo 1.3MJTD 75KS. 139 000KM.

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
16 ноем. 20:41 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Свети Николе

Grande punto 1.9 130hp

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Fiat Grande Punto | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации