Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

FIAT PUNTO

0 МКД

Се продава од: Vanche Janovski Вчера 02:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Берово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
1.9 JTD 59 KW DOBRA SOSTOJBA
SO POMINATA REGISTRACIJA
Vanche Janovski
078300191
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации