Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Fiat Punto | Продажба на половни автомобили од моделите како fiat punto 2000, fiat punto evo, fiat punto 2006, fiat punto 2007 на Pazar3.mk

Fiat Punto | Добредојдовте на Пазар3, Вашиот прв избор за купување и продавање на Punto. Доколку сте во потрага на одлични возила, моделите како Fiat Punto од сите модели - од класичниот Fiat Punto 2000 до модерниот Fiat Punto Evo. Прелистајте ги нашите огласи и најдете го Вашиот совршен автомобил со само неколку клика. Не пропуштајте ги најдобрите огласи за Fiat Punto на Пазар3!
Доколку сте обожавател на брендот Пунто пребарувајте на нашиот веб сајт со клучен збор Fiat Punto и уживајте во поволностите што ги нуди нашиот веб сајт за да го пронајдите најдобриот модел на автомобил.
Секогаш тука за Вас, Пазар3.

Денес 10:03
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава фиат пунто

217 000 МКД

Година: 2002
Километража: 55 000 - 59 999

Денес 10:03
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава фиат пунто

217 000 МКД

Година: 2002
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 08:12 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Битола

Fiat punto 1.2 benzin 2003 god.. so 157 000 km

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:17 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Чаир

Fiat punto 1.2benzin 2000godina

1 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:17 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Битола

FIAT PUNTO 3ka 1.2 BENZ.

3 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 11:24 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Fiat Punto 3

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 12:07 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN ATEST PLIN GOD -00 SERVO TIP TOP

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 11:02 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

FIAT PUNTO 1.9D 2001 FURGON

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
19 фев. 17:17
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Бутел

Fiat Punto

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 14:24 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA PUNTO TDI

1 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
17 фев. 09:42 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Кавадарци

fiat punto evo 1.3

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 12:36 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

FIAT PUNTO 1.2 60 KS BENZ-PLIN 132000 KM - 10.MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
09 фев. 17:14 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Битола

Ce prodava fiat punto celo ili na delovi

1 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 5 000 - 9 999
06 фев. 12:58 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Бутел

FIAT PUNTO II 1.9JTD/FULL OPREMA/REGISTRIRANO/MOZE ZAMENA

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
02 фев. 10:31 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

fiat punto

1 200 МКД

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
30 јан. 14:13 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Бутел

FIAT PUNTO 1.1

550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
22 јан. 15:53 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Прилеп

Се продава фиат пунто

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
22 јан. 11:06 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Карпош

Fiat punto clasic 1.2 prv gazda ne uvezeno 2004god.

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
18 јан. 15:37 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Куманово

Se prodava fiat punto 1.2 16v

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 04:09 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Бутел

Fiat Punto 2009 1.4 benzin plin

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
12 јан. 14:32 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Струмица

Fiat Punto

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан. 20:08 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Штип

Се продава

777 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
05 јан. 07:58 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Куманово

Fiat Punto 1.2 benzin 2006 Autoplac Zazo

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 13:28 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Тетово

Fiat Punto 1.2

650 ЕУР

12 дек. 20:33 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Пунто

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 17:04 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Куманово

fiat punto

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 13:06 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Аеродром

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZ + PLIN 2008

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 07:26 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Аеродром

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZ + PLIN 2008

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 15:24 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Fiat Punto 2001

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
09 ноем. 13:17 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Тетово

FIAT PUNTO 1.4 BENZIN/PLIN ATEST FOLII KLIMA 2900e

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
07 ноем. 20:50 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Fiat Punto 1.2 Multijet

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
05 ноем. 23:10 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Тетово

Fiat punto 1.2v benzin 2002 godina

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 20:56 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Fiat Punto 1.2 motor. 16v. Benzin/plin

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
05 ноем. 19:46 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Тетово

Fiat punto 1.2v benzin 2002 godina

1 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
30 окт. 19:29 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Куманово

Se prodava Fiat Punto 1.6

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
29 окт. 23:41 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

FIAT PUNTO 3ka 1.2 BENZ.

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
16 окт. 18:19 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Битола

SE PRODAVA FIAT PUNTO

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
07 окт. 19:46 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam Fiat Punto 1.2 99

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
19 септ. 14:45 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Тетово

Shitet / Se prodava Fiat Punto 2009

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
18 септ. 22:06 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Тетово

Fiat Punto 1.3 Dizel

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
05 септ. 22:08 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

FIAT PUNTO - TOVARNO

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 07:08 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA FIA PUNTO 1999 BENZI PLIN

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
02 септ. 17:33 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Чаир

Fiat Punto 1.2 8v-00-Reg.05-2024-Kako Novo

1 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
25 авг. 23:47 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Кочани

Fiat Punto

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 23:47 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Гостивар

Fiat Punto bez registracija vo extra sostojba bez zamena

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
23 авг. 23:46 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Штип

Fiat Punto 2000 1,2 44kW

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 23:43 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Штип

Fiat Punto 2000г. 1,2 44kW Цена по договор

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 16:22 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Дебар

Каросериски делови за Фиат Пунто 2001 год.

2 000 МКД

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 21:56 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Бутел

Fiat Punto 2000 dizel

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг. 21:56 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Fiat Punto

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
15 авг. 22:04 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Кочани  ·  Зрновци

Се продава Фиат Пунто

750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Fiat Punto на Пазар3


Fiat Punto | Добредојдовте на Pazar3.mk - најдобрата платформа за купување и продавање на Fiat Punto. Со Пазар3 Вашето искуство при купување и продавање на Punto половните автомобили ќе биде на високо ниво. Пазар3 го нуди најголемиот избор на огласи, вклучувајќи ги моделите Fiat Punto 2000, Fiat Punto Evo, Fiat Punto MK, Fiat Punto 2006, Fiat Punto 2007 и други. Со години на искуство во областа на огласување, Пазар3 е Вашата дестинација за квалитетни огласи за Fiat Punto.
На нашиот сајт, корисниците имаат можност да дадат детални информации за секој оглас, вклучувајќи и фотографии, за да ја олесниме продажбата на Вашите огласи. Со пребарување на различни модели и години на производство, нашиот вебсајт е концизен и лесен за користење, што Ви овозможува брзо и ефикасно прелистување на најдобрите огласи за Fiat Punto.
На нашиот веб сајт Вашиот оглас за Fiat Punto ќе биде виден од широка публика, воспоставувајќи контакт помеѓу продавачи и купувачи.


Пребарувај Fiat Punto возила на Пазар3


При посета на нашата веб страна и онлајн платформа Пазар3 добивате многу информации за огласи од сите категории низ цела Македонија, но доколку сакате да бидете насочени кон вистинските огласи за кои сте ја посетиле Пазар3 може да искористите клучни зборови за подобро и поефикасно снаоѓање и штедење на време.
Познати клучни зборови за оваа категорија т.е возила на Fiat Punto се: pazar3 fiat punto, fiat punto pazar3, reklama 5 fiat punto, fiat punto reklama5.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации