Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT PUNTO 1.2 benzin/plin

1 600 ЕУР

Се продава од: polovni 13 дек. 22:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
-Regisstrirana do 7.2017
-Atestiran plinski ured vnesen vo soobrajkajna -so kruzna boca
-elektrika na prozori
-Aluminiumski Bandazi
-Akomulator topla -pod garancija
-Smeneti filtri za ulje i vozduh
-Smeneti kabli i svejkici
-2 skoro novi zimski gumi Sava
-Radio na CD -Sony
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации