Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Tipo -95

950 ЕУР

Се продава од: boban 02 јул. 20:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 2.030 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Fiat
Модел
Tipo
Se prodava Fiat Tipo vo odlicna sostojba registriran
Кон почеток