Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Куманово

Alfa Romeo , 75
Audi , 479
BMW , 417
Chevrolet , 47
Chrysler , 12
Citroën , 219
Dacia , 4
Daewoo , 50
Daihatsu , 3
Dodge , 7
Fiat , 219
Ford , 259
GMC , 1
Honda , 41
Hyundai , 58
Isuzu , 3
Jaguar , 7
Jeep , 25
Kia , 31
Lada , 21
Lancia , 15
Land Rover , 26
Maserati , 1
Mazda , 58
MINI , 17
Mitsubishi , 27
Nissan , 44
Opel , 569
Peugeot , 367
Porsche , 6
Proton , 1
Renault , 277
Rover , 14
Saab , 3
Seat , 217
Škoda , 127
Smart , 13
Ssangyong , 4
Subaru , 6
Suzuki , 24
Toyota , 49
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 1204
Volvo , 23
Wartburg , 2
Yugo , 31
Zastava , 20

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:01
Линк
Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Куманово

Citroen C3 Facelift 1.6Hdi 68kw Swiss Fabrika 2014/13

5 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
23 фев. 09:12
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Куманово

Audi Q5

31 500 МКД

01 мар. 16:37
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa D 1.4 Benzin 74 Kw Auto Plac Zurich

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 01:12 Автомобили  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Куманово

Renault Kangoo 1.5 dci

4 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:42 Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Куманово

Audi Q5 2.0tdi 177hp Quattro S Line-Facelift 2013

17 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:37
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Куманово

PRODAVAM BMW X3 VO TOP SOSTOJBA!!!

29 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:32 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Куманово

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIZEL��������NOV UVOZ CH KLIMA 4X4!!

8 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:55 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Куманово

Dzip Hyundai tucson 4wd 2.0 crdi 4x4 suv

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:12 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Куманово

Audi A8 4.2 Tdi Quattro 258 kw Auto Plac Zurich

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:09 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Куманово

MAZDA 2 1.3 BENZIN FACELIFT 14 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:58 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Alto  ·  Куманово

Suzuki Alto 2013 god

3 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 15:02 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

Seat Leon FR 2.0 Tdi 110 kw Auto Plac Zurich

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:02 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Куманово

Audi A3 Sportback 2.0 Tdi S-Line 135kw Auto Plac Zurich

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:11 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  206  ·  Куманово

Peugeot 206 + 1.4 Benzin 54 Kw Auto Plac Zurich

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 10:04 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Куманово

Mitcubishi ASX 1.8did dizel 110kw 4*4 SWISS 2012 FABRIKA

9 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:03 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Куманово

Mitcubishi ASX 1.8did dizel 110kw 4*4 SWISS 2012 FABRIKA

9 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:02 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Куманово

Citroen C3 Facelift 1.6Hdi 68kw Swiss Fabrika 2014/13

5 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:01 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Куманово

Citroen C3 Facelift 1.6Hdi 68kw Swiss Fabrika 2014/13

5 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 08:17 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Куманово

MERCEDES A140-REG SO OPREMA

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 07:51 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Lancer  ·  Куманово

LANCER 2010 SPORTBACK 2.0 TDI 140KS

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 07:41
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Куманово

Skoda Fabia 1.0 MPI Monte Carlo

1 ЕУР

Година: 2018
Километража: 95 000 - 99 999
03 мар. 14:08 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

OPEL CORSA C TWIN SPORT

3 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 11:28 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  430  ·  Куманово

Bmw 430 Dizel GrandCupe 190 kw Auto Plac Zurich

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 10:48 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Куманово

Peugeot 208 1.4 benzin 70kw Auto Plac Zurich

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 10:48 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Куманово

Fiat Punto 1.4 benzin 77kw Auto Plac Zurich

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
03 мар. 09:08 Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Куманово

Opel Vivaro

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 20:37 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Куманово

Skoda Fabia 1.4tdi 2008

4 490 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 18:57 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Куманово

Mercedes-Benz E220 AMG 4m(4x4) 2017

36 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 16:47 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Куманово

Mazda 3 2011 g. 85 KW (115 hp)

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 15:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Куманово

VW Polo 1.4 BlueMotion

6 350 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
02 мар. 09:46 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa 1.3 cdti eco flex 55kw 2010 god

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
01 мар. 23:57 Автомобили  ·  Fiat  ·  Croma  ·  Куманово

Fiat croma

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
01 мар. 16:37 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa D 1.4 Benzin 74 Kw Auto Plac Zurich

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 08:17 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Куманово

BMW X5 M 3.5 Dizel/Hybrid 2015

36 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
29 фев. 20:17 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Куманово

BMW 320d 2.0 2000

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
29 фев. 20:17
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Куманово

Audi A7 Mild Hybrid 286hp Cena po Dogovor

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
29 фев. 18:40 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Куманово

MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI 2.2 DIESEL 08 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 фев. 11:25 Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Куманово

Porsche Cayenne Quattro 245ps 8 brzini 2012

30 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
29 фев. 10:19 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Куманово

Mercedes Benz C 220 Edition C AMG Line

15 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 22:55
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Куманово

Fiat Punto 1999

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 13:28 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  Besta  ·  Куманово

KIA K2900 2.9 CRDI DIESEL 10 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
28 фев. 12:54 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Куманово

se prodaca Mercedes-Benz b180 110ks 2011g reg.9.2024

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев. 09:16 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 220  ·  Куманово

Mercedes GLK 200 CDI 4matic Blue efficiency

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 09:07 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 220  ·  Куманово

GLK 220 CDI 4 matic blue efficiency

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 09:03 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Куманово

MERCEDES E 220 CDI LOOK AMG E 63

33 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
28 фев. 09:02 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Куманово

AUDI A6 3.0 TDI

16 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 09:02 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Куманово

MERCEDES GLC 220 CDI AMG LINE 4 MATIC SWISS

25 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
28 фев. 08:35 Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Куманово

Otkup na vozila samo so MK tablici

27 фев. 19:27 Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Куманово

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1500€!!

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
27 фев. 19:04 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW GOLF 7 DSG / CNG metan 2014

10 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 13:15 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Куманово

MINI COOPER S CABRIO **~PROSTOR ZA DOGOVOR~**

6 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 09:14 Автомобили  ·  Opel  ·  Combo  ·  Куманово

Opel Combo 1.3 multijet

4 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации