Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kia Sportage odlicno socuvan

12 500 ЕУР

Се продава од: Горан 22 ноем. 23:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Kia
Модел
Sportage
Продавам одлично сочуван Kia Sportage, првпат регистриран јануари 2013, со зафатнина на мотор 1,7 Дизел и 115 Кс. Возилото се продава со нови летни и зимски гуми и е сервисирано во овластен сервис (последен пат во ноември 2019)
Горан
070355141
Leaflet
Кон почеток