Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz 270 -02

Се продава од: XX 27 јан. 16:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.490 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 270
Mercedes Benz , Crn, 2002
Нема посетени огласи
Кон почеток