Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Mercedes mk | Продажба на половни автомобили од моделите како mercedes a 180, mercedes e class, mercedes b class, mercedes e220 и многу други на Пазар3

А-класа , 1171
B-класа , 325
C-класа , 2767
E-класа , 2396
S-класа , 307
Golf , 1
190 , 104
200 , 307
220 , 481
230 , 14
240 , 13
250 , 101
270 , 140
280 , 33
290 , 49
300 , 46
320 , 103
350 , 30
400 , 4
416 , 1
450 , 1
560 , 1
600 , 1
AMG GT , 1
MB 100 , 5
Vaneo , 38
Vario , 3
Viano , 24

Mercedes mk | На Pazar3 можете да најдете најквалитетни огласи за продажба на Мерцедес во Македонија. Огласувај и продавај брзо и лесно. Нудиме голем избор на Мерцедес модели, вклучувајќи ги и mercedes gla, mercedes vito, mercedes slon и многу други. Погледни ги огласите на Пазар3 уште сега.
Доколку сте обожавател на брендот Mercedes пребарувајте на нашиот веб сајт со клучен збор mercedes pazar3 и уживајте во поволностите што ги нуди нашиот веб сајт за да го пронајдите најдобриот модел на автомобил.

28 фев. 12:54
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Куманово

se prodaca Mercedes-Benz b180 110ks 2011g reg.9.2024

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 00:56
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Струмица

Mercedes A 180

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:36
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Битола

Se prodava Mercedes c250 turbodiesel elegance

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 19:13 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mercedes GLC250d 4matic 2019 neuvezuvan-prv gazda

59 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 15:33 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Mercedes-Benz C 200 D

11 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:36 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Штип

Се Продава Mercedes A170 CDI

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 35 000 - 39 999
Денес 12:49 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

MERCEDES BENZ E 250 2.2 CDI 12.2014 BLUETEC 4-MATIC NEUVEZEN

18 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:24 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Битола

MERCEDES C220 CDI 170KS. 9G-TRONIC (AMG LOOK)

27 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:09 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Скопjе  ·  Скопје

B Klasa-200 CDI 2013 Kako Novo Top. Zamena

9 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:04 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes C 200 CDI (136 Ps) Go 2012 “6 Brzinski Menjac. REDI

10 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:36 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Битола

Se prodava Mercedes c250 turbodiesel elegance

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:27 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Скопjе  ·  Карпош

MERCEDES.C.240.BENZIN 01.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:25 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES A 180 CDI GOD -06 KLIMA 6BRZINI NAVI KAKO NOVA FULL

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:47
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Тетово

Mercedes GLE 250d/205ks/2016

36 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:13 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Охрид

Mercedes GLK 350cdi 4 Matic

15 050 ЕУР

Вчера 18:57 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Куманово

Mercedes-Benz E220 AMG 4m(4x4) 2017

36 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:17
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 270  ·  Делчево

Mercedes-Benz CLK 270

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 18:03 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

12 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 15:57 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Охрид

MERCEDES C 200 CDI - AVANTGARDE

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:47 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Mercedes E320cdi

4 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 15:07
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Чаир

Mercedes Benz C220 AMG

9 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:06 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Вчера 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes S 320 CDI (235ps) AMG LONG Verzija PANORAMA KROV 2

13 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:35 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mercedes C180cdi AutoMilano

12 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:20 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES-BENZ S 350d L - BURMESTER - 2018

66 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 00:56 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Струмица

Mercedes A 180

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 23:26 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Gl320

16 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
01 мар. 20:46 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes C220 Exclusive

26 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
01 мар. 20:44 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Тетово  ·  Желино

MERCEDES BENZ VITO CDI -2011 EURO 5Svajcaria����

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 19:06 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES-BENZ A160 DIZEL-60kw 06.god.SERVISNA KNISKA

3 499 МКД

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 16:45 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 45 AMG  ·  Скопjе  ·  Аеродром

2022 Mercedes-Benz A-class AMG A45s 421 hp

82 000 ЕУР

Година: 2022
Километража: 15 000 - 19 999
01 мар. 15:32 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mercedes B 180 cdi avtomatic facelift 2015/16g perfekten

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
01 мар. 13:07 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES ML 350 BLUETEC 4 MATIC 7G TRONIC EXTRA SOSTOJBA -10

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 10:19 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes ML 350 Cdi (265 Ps)4-Matic 2013 Godina "FULL OPREMA

27 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 09:34 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

28 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
01 мар. 09:25 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Велес

Mercedes-Benz C220 CDI avangard redizajn 2011

14 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
29 фев. 21:14 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Прилеп  ·  Долнени

Mercedes Benz E 220

16 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
29 фев. 19:05 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mercedes AMG A35

44 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2020
Километража: 20 000 - 24 999
29 фев. 18:40 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Куманово

MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI 2.2 DIESEL 08 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 фев. 10:24 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Куманово

MERCEDES A140-REG SO OPREMA

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
29 фев. 10:19 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Куманово

Mercedes Benz C 220 Edition C AMG Line

15 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 22:55 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Гостивар

MERCEDES GLK 220 CDI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 21:30 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se Prodava Mercedes C200 2009

7 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 21:27 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES A 180 CDI PROIZVEDEN 2015 GODINA 1.5CDI 80KW

12 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 20:35 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Крива Паланка

Mercedes-Benz B180 CDi 110ks BlueEFFICIENCY/NAVI - 2013

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 20:35 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Крива Паланка

Mercedes-Benz GLK 220CDi 7G TRONIC 4MATIC 170ks - 10

13 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 20:35 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Крива Паланка

Mercedes-Benz GLK 250CDi 204ks AMG 4MATIC AVTOMATIK - 2014

19 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 20:09 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES B 180 CDI 109KS GOD -08 SPORT 6 BRZINI NOVO FULL

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 20:06 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES A150 BENZIN 95KS GOD -05 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 20:05 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES CLK 200 BENZIN 136KS CABRIO AUTOMATIC KAKO NOVO FUL

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 18:51 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES GL350CDI 4matic Bluetec 7sedista

42 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев. 13:19 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Скопjе  ·  Карпош

MERCEDES BENZ B180 FACELIFT AVANGARDE 2017

12 500 МКД Намалена цена

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
28 фев. 12:54 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Куманово

se prodaca Mercedes-Benz b180 110ks 2011g reg.9.2024

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999

Дали сте во потрага по Вашиот идеален Mercedes автомобил?


Mercedes mk | Пазар3 водечка платформа за огласување во Македонија, Ви го нуди најголемиот избор на нови и користени mercedes возила во Македонија. Нашата платформа Ви овозможува да пребарувате различни модели, вклучувајќи ги и популарните mercedes e class и mercedes b class. Независно дали барате нов автомобил со најнови технологии или користено возило што нуди одлични карактеристики, нашиот сајт Пазар3 е тука да Ви помогне да го најдете Вашиот совршен mercedes автомобил.
Пребарувањето со клучниот збор “mercedes mk cenovnik”, пронаоѓањето на Mercedes возило е лесно и брзо. Пребарајте ги нашите огласи, споредете ги цените и контактирајте со продавачот директно од нашата платформа. Нудиме и детални информации за моделите, користејќи ги клучните зборови како: mercedes a 180, mercedes e class, mercedes b class, mercedes e220,за да Ви помогнеме во изборот на најдоброто возило за Вашиот буџет и потреби.
Не губете време, пребарајте ги огласите за Мерцедес на нашиот сајт и најдете го Вашиот идеален автомобил.


Правила за огласување на автомобили


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истото возило, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации