Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mitsubishi Outlander

9 000 ЕУР

Се продава од: zlatko 26 ноем. 11:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mitsubishi
Модел
Outlander
Se prodava Mitsubishi Outlander 2.2 DID so pominati 107.000 km .godina na proizvotstvo e 11.2010 god. i e so letni i zimski guma Sedista 5 + 2 .Cenata e 9.000 eura. Kon.tel = 070 523 532
Leaflet
Кон почеток