Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 септ. 09:06 Автомобили , Кичево , Осломеј

Mini Cooper R56 1.4 55kw/75ps 2011 godina

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 11:43 Автомобили , Кичево , Осломеј

Bmw

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 22:00 Друго , Кичево , Осломеј

shitet

18 авг. 21:57 Автомобили , Кичево , Осломеј

Bmw 520i

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 21:46 Автомобили , Кичево , Осломеј

BMW 330 X-Drive 2009

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
20 јул. 17:52 Друго , Кичево , Осломеј

se prodava

06 септ. 12:22 Автомобили , Кичево , Осломеј

Passat 1.9 TDI 110ks 1998

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
09 јун. 17:31 Автомобили , Кичево , Осломеј

Matiz 800cc

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
04 фев. 06:07 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW Polo 1.2 2006g

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
30 ноем. 15:48 Автомобили , Кичево , Осломеј

Ford Probe

Година: 1993
Километража: 130 000 - 139 999
29 ноем. 23:01 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW Passat 2003 dizel

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 12:53 Автомобили , Кичево , Осломеј

Audi A4 S-LINE

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 00:27 За Деца Мебел/Опрема , Кичево , Осломеј

Osann Maxi koshnica

2 699 МКД

30 апр. 10:09 Автомобили , Кичево , Осломеј

Se prodavab

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 14:55 Мопеди (под 50cc) , Кичево , Осломеј

Se prodava

150 ЕУР

08 дек. 20:11 Автомобили , Кичево , Осломеј

Passat4

3 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
24 септ. 14:36 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW T4 Caravelle -98 2.5 TDI

4 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
18 септ. 15:36 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW Passat 2.0 TDI -06

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
12 септ. 16:06 Автомобили , Кичево , Осломеј

skoda octavia

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
06 авг. 22:23 Автомобили , Кичево , Осломеј

Prodavam OPEL Vivaro 2.5 TDCi

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 16:30 Автомобили , Кичево , Осломеј

Prodavam kombe Opel Vivaro

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 14:40 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW Golf

1 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
20 јан. 16:15 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW Touran

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
26 ноем. 11:41 Автомобили , Кичево , Осломеј

Mitsubishi Outlander

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
02 ноем. 11:21 Домашни Миленичиња Кучиња , Кичево , Осломеј

Kuce

27 окт. 01:58 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW Golf

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 22:30 Автомобили , Кичево , Осломеј

Mercedes-Benz E 220 Cdi Avangard -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 18:07 Автомобили , Кичево , Осломеј

Doodge Caliber

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 16:06 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW PASSAT

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации