Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Polovni avtomobili - најдобриот избор за многу луѓе кои бараат квалитетен автомобил по прифатлива цена

Acura , 1
Alfa Romeo , 14
Audi , 274
BMW , 281
Citroën , 27
Fiat , 11
Ford , 8
Honda , 2
Jaguar , 5
Jeep , 11
Kia , 4
Land Rover , 17
Lexus , 5
Mazda , 4
MINI , 1
Nissan , 3
Opel , 25
Peugeot , 13
Porsche , 18
Renault , 5
Saab , 2
Seat , 8
Škoda , 5
Smart , 107
Ssangyong , 2
Toyota , 3
Volvo , 4
Yugo , 1

Разгледајте ги сите огласи на Пазар3.мк за продажба на polovni koli и пронајдете квалитетен auto што ќе ви служи долго време. Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на koli mk од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 09:02 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A4 TFSI Americki pazar

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 07:33 Автомобили  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SMART VO TOP SOSTOJBA

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 80 000 - 84 999
22 фев. 11:21
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Скопје

Audi A5 SB 40TDI S-tronic 02/2023 - PRV sopstvenik

54 500 ЕУР

Година: 2023
Километража: 20 000 - 24 999
20 фев. 10:59 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Неготино

BMW x5 xDrive-M 3.5d 286 HP [4x4] AUTOMATIC

25 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 10:25 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A6 2.0TDI 16V 177KS 9G S TRONIK BESPREKORNA SOSTOJBA-13

16 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 09:30 Автомобили  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Скопjе  ·  Бутел

Jeep Wrangler 2.8 Diesel 2016

350 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
14 фев. 19:47 Авто плац Автомобили  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PORSCHE PANAMERA 4.8 S jimauto group

45 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
10 фев. 19:45 Автомобили  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Тетово  ·  Желино

Smart ForTwo Cabrio

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
03 фев. 18:39 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Виница

Bmw 320d xDrive M Sport Touring

17 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
02 фев. 01:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Тетово

Tiguan wolkswagen

14 699 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
01 фев. 08:52 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Corsa 1.0 Avtomatik Avtoplac Dirala Avtomobili

3 250 ЕУР

Година: 2003
Километража: 90 000 - 94 999
30 јан. 14:12 Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Тетово  ·  Јегуновце

Bmw f10 525

17 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 14:09 Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Тетово  ·  Јегуновце

Bmw f10 2011

17 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 19:46 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Ce prodava BMW X5

55 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
18 јан. 05:03 Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Куманово

BMW X3 2.0 xdrive

17 000 МКД

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 10:37 Авто плац Автомобили  ·  Smart  ·  Друг модел  ·  Велес

Se prodava smart 2021

Година: 2021
Километража: 20 000 - 24 999
16 јан. 10:24 Авто плац Автомобили  ·  Smart  ·  Друг модел  ·  Велес

Smart 2020 god. Avtomatski. Premium

Година: 2020
Километража: 45 000 - 49 999
16 јан. 10:21 Авто плац Автомобили  ·  Smart  ·  Друг модел  ·  Велес

Smart ekskluziv elektricen 2020

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
15 јан. 10:41 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  107  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Peugeot 107 1.0 Avtomatik Avto Plac Dirala Avtomobili

4 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
02 јан. 04:38 Автомобили  ·  Audi  ·  RS4  ·  Струмица

Audi RS4 4.2L FSI V8 quattro S-tronic|Tehnicki Pregled vo CH

39 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
23 дек. 12:27 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Тетово

Range rover sport 3.6 2008

14 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 23:41 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Гостивар

Prodavam mnogu dobro socuvan ML320 kako nov

11 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 21:46 Авто плац Автомобили  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Smart forfour 1.5 CDI avtomatik Avtoplac Dirala Avtomobili

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
14 дек. 18:46 Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Кичево

Audi A8 4.2 TDI 385ks 2015

Година: 2015
Километража: 250 000 - 299 999
11 дек. 21:01 Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Jeep Grand Cherokee Summit 2013

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
11 дек. 20:56 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Скопjе  ·  Скопје

Range Rover Sport 3.0

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
01 дек. 20:42 Автомобили  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Smart vo odlicna sostojba

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 75 000 - 79 999
27 ноем. 10:40 Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Кочани

AUDI A7 SPORTBACK 3xS-LINE QUATTRO 50TDI 286HP MILD HYBRID

Година: 2019
Километража: 45 000 - 49 999
25 ноем. 15:48 Автомобили  ·  Audi  ·  S5  ·  Струмица

AUDI S5 Sportback 3.0 TFSI ABT

43 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
19 ноем. 23:47 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Кичево

SEAT IBIZA FR 2011

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
19 ноем. 23:35 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Кичево

SEAT IBIZA FR 2011

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
13 ноем. 00:35 Автомобили  ·  Audi  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Карпош

AUDI Q8 50 TDI quattro S-line - 2020 - Full oprema

85 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 85 000 - 89 999
12 ноем. 19:35 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Тетово

mercedes benz

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 16:22 Автомобили  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Скопjе  ·  Скопје

Jaguar XF Sportbrake super povolno

15 000 МКД

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
01 ноем. 22:05 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Гостивар

Audi A4

24 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
26 окт. 12:09 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Тетово

Kadri

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
25 окт. 20:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Кавадарци

Се продава VW tuareg

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
25 окт. 10:12 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Струмица

Opel Vectra C avtomatik redizajn

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
18 окт. 15:42 Автомобили  ·  BMW  ·  316  ·  Охрид  ·  Дебарца

BMW 316i Touring 1.6 Benzin

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
18 окт. 14:19 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Гостивар

Audi A4 2009 2.7 S-Line

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт. 18:36 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Гостивар

Audi A6 3.0 quattro

14 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
15 окт. 18:12 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Гостивар

Audi A4

24 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
13 окт. 13:19 Автомобили  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW X5 M

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
04 окт. 19:09 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Ресен

Land rover sport

40 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
04 окт. 19:08 Автомобили  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Скопjе  ·  Центар

ekstra premium vozilo Jaguar XF Sportbrake

15 900 МКД

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 11:41 Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Струмица

Audi Q5 Quatro Tdi

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 10:47 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mazda 6 2.2td sky activ full oprema

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
10 септ. 11:26 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mazda 6 prv sopstvenik kupena vo Star Motors Skopje

25 599 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
30 авг. 16:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIC DSG 2005

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 15:14 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Тетово

Audi A3 dizel 2013

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999

Предностите на купувањето polovni avtomobili


Купувањето на половен автомобил може да биде одличен избор за многу луѓе кои бараат автомобил по прифатлива цена. Една од најголемите предности на купувањето polovni vozila mk е пониската цена. Новите автомобили брзо губат на вредност, а и купувањето на нов автомобил може да биде значително поголема инвестиција.Одбирајќи го моделот и годината на производство, можете да пронајдете автомобил со многу опции и опрема, што би го направило истиот автомобил многу скап доколку бил нов.Половните автомобили често имаат веќе инсталирана опрема за безбедност, како што се аларми, камери за ретровизор, gorivo mk, и други функции. Купувањето на половен автомобил е и еколошки одговорен избор. Преку купувањето на веќе произведен автомобил, се намалува потребата за производство на нови автомобили, што може негативно да влијае на животната средина.Со правилна проверка и избор, купувањето на polovni avtomobili mk може да биде одличен начин да се добие квалитетен автомобил по прифатлива цена, со многу дополнителни предности.Увоз на половни возила во Македонија


Увозот на polovni avtomobili makedonija е доста застапено во Македонија, поради причини како што се ниската куповна способност на граѓаните, како и помалку развиената инфраструктура за производство на автомобили во земјата.Во Македонија постои законска регулатива за увоз на половни автомобили, со цел да се донесат najdobri polovni vozila која вклучува бројни критериуми за безбедност, квалитет и еколошки стандарди. Таквите мерки можат да вклучуваат зголемување на таксите за увоз на половни автомобили, како и зголемување на капацитетот на контролните органи да ги прегледуваат и контролираат влезовите на автомобили. Овие мерки можат да помогнат да се зголеми безбедноста на патиштата и да се намали загадувањето на воздухот.Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: gode avtomobili, koli od svajcarija, koli od germanija, koli bg, bg avtomobili, polovni avtomobili germanija и сл. ќе ги погледнете сите oglasi za avtomobili увезени од странство. Prodazba na avtomobili увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Кои марки на половни avtomobili се најдобри?Кога се зема во предвид купувањето на користени koli, најважното прашање е која марка е најдобра? Многумина можеби сметаат дека најдобриот избор е нов автомобил, но вистината е дека има многу evtini avtomobili и добри брендови на користени автомобили. Подолу ќе зборуваме за некои од најдобрите марки на користени oglasi avtomobili.Toyota koli niska cena


Toyota е една од најпопуларните марки на автомобили во светот. Тоа е бренд кој е познат по својата издржливост и ефикасност. Koristeni avtomobili од брендот Toyota се познати по тоа што имаат долг животен век и можат да издржат многу километри без да имаат големи проблеми. Toyota Camry, Corolla и RAV4 се само некои од најпопуларните модели на марката Toyota кои можете да ги погледнете на oglasnik za avtomobili.Honda


Honda е уште една марка на автомобили која е позната по својот квалитет и долг животен век. Koristeni koli на марката Honda се сметаат за одличен избор поради нивната економичност и ниските трошоци за одржување. Honda Civic, Accord и CR-V се само некои од најпопуларните модели на марката Honda.Subaru polovna kola na lizing


Subaru е марка која е позната по својата издржливост. Kola koristena од брендот Subaru има одлична репутација поради нејзината висока издржливост. Subaru Impreza, Legacy и Outback се само некои од најпопуларните модели на марката Subaru.Ford


Ford е марка на polovna kola која е позната по својата издржливост и моќ. Користените автомобили koli polovno на марката Ford се сметаат за одличен избор поради нивната моќност и долг век на траење. Ford F-150, Mustang и Explorer се само некои од најпопуларните модели.Oglasi za prodazba na avtomobili - половни или нови автомобили


На Пазар3 може да купите користен avto по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата avtomobili prodazba и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Kupi prodaj avtomobili од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили од autocentar mk и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу мала километража по неверојатна цена.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации