Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nissan Qashqai 1.5dCi 105ks Panorama Koza 6 brzini -08

6 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Auto Import SRL 28 јан. 10:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Auto Import SRL

Auto Import SRL

535 Огласи во продавницата

Fiat Punto 1.9JTDm 120ks *6brzini* UNIKAT - 08 3 099 EUR
Peugoet 207 1.4HDi 75ks REG+SERV - 07 ZAMENA 3 650 EUR
VW Polo 1.4 TDI 75ks FULL OPREMA KILMA -01 2 650 EUR
VW Golf 6 2.0TDi 110ks HIGHLINE - 2010 7 350 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Qashqai
*НОВО*НОВО*НОВО*

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДОПЛАТА НА РАТИ !!!

Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* !!!

*ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* (MOGO/IUTE) СО САМО 0% УЧЕСТВО ОД ЦЕЛОКУПНАТА СУМА НА ВОЗИЛОТО И МОЖНОСТ НА РАТИ ОД 12 ДО 60 МЕСЕЦИ И ***ПРЕДВРЕМЕНА ОТПЛАТА БЕЗ КАМАТА*** !!!

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилата се со комплет платени давачки до регистрација:

-царина

-тиф

-хомологација

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите .

Се продава: NISSAN QASHQAI 1.5dCi 106ks 6brzini PANORAMA KOZHA UNIKAT - 2008
Километража: 192.000km (нотарска гаранција, фактури до последен километар)

Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-ЕЛ. СТАКЛА
-ГРЕАЧИ НА СЕДИШТА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-ПАНОРАМА
-КЛИМАТРОНИК
-КОЖЕН ВОЛАН
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-РИКАРДО (КОЖЕН) САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-4 НОВИ ГУМИ (ЛЕТНИ)

ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛОТО ОСТАНУВА САМО РЕГИСТРАЦИЈА И СЛОБОДНО ДА ВОЗИТЕ, БЕЗ НИКАКВИ ДОДАТНИ ТРОШОЦИ
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА :
-VW GOLF 4,5,5PLUS,6 – VW TOURAN, FOX, JETTA, EOS
-CHEVROLET AVEO,SPARK,CAPTIVA,KALOS
-PASSAT 4,5,6
-POLO 1.4TDI,1.9TDI, 1.6TDI
-BMW 320D,330D,118D,120D,X3,X5
-ALFA ROMEO – 156,147,159
-CITROEN C2,C3,C4,C5, XSARA PICASSO,
-FORD FOCUS, GALAXY, C-MAX, S-MAX
-SEAT,ALTEA,ALHAMBRA,IBIZA,LEON,TOLEDO
-OPEL,ASTRA G ,H, J,GTC ,CORSA C D ,FRONTERA,ZAFIRA,VEKTRA,ANTARA,MERIVA
-FIAT,PUNTO,BRAVA,BRAVO,STILO,CROMA,SEDICI
-PIKAP
-RENAULT,CLIO,KANGO,MEGANE,SCENIK
-AUDI,A2,A3,A4,A6
-MAZDA 3,5
-SMART
-JEEP
-VOLVO S40,S60,V40,V60
-MERCEDES A170,160,E200,220,270,280,320,C200,220,270
-PEUGEOT PARTNER,PEZO,206,207,307,407,308
-TOYOTA,AVENSIS,COROLA,YARIS,RAV4
Auto Import SRL
Увоз и продажба на возила увезени директно од Италија/Франција со комплет платени давачки до региситрација... 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179
Посетете ја нашата продавница
Индустриска бр.30 Прикажи на мапата
0038978359179
https://www.facebook.com/autoimportsrl/
Leaflet
Auto Import SRL

Auto Import SRL

535 Огласи во продавницата
VW Polo 1.9 SDI CISTO NOVO SERVISNA -01 2 555 EUR
VW Golf 5 2.0 TDI 140ks 6brzini SPORTLINE - 06 3 650 EUR
Seat Ibiza 1.4TDI 75ks SPORT FULL OPREMA - 06 2 999 EUR
Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI 4.5L/100km KOZHA -08 2 650 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации