Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Крива Паланка

Alfa Romeo , 77
Audi , 403
BMW , 275
Chevrolet , 13
Chrysler , 3
Citroën , 149
Dacia , 1
Daewoo , 25
Daihatsu , 3
Fiat , 184
Ford , 192
Honda , 11
Hyundai , 31
Infiniti , 1
Jeep , 18
Kia , 28
Lada , 28
Lancia , 6
Land Rover , 24
Mazda , 38
MINI , 12
Mitsubishi , 15
Nissan , 56
Opel , 546
Peugeot , 246
Renault , 119
Rover , 2
Seat , 147
Škoda , 28
Smart , 5
Ssangyong , 2
Subaru , 2
Suzuki , 21
Toyota , 75
UAZ , 2
Volvo , 21
Yugo , 3
Zastava , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 авг. 23:38
Link:
,

Audi A3 2.0 TDI

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 22:46
Link:
,

Opel Insignia 1.6D 136KS matrix 2018

16 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999

Вчера 10:22 Претпријатие ,

NISSAN QASHQAI 1.5DCI NEW FACE 2010G PERFECT-AUTO

8 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:21 Претпријатие ,

PASSAT B7 2.0TDI DSG AVTOMATIK LED,XSENON PERFECT-AUTO

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:08 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.2 TITANIUM 08GOD PERFECT-AUTO

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:54 Претпријатие ,

VW GOLF 5 VARIANT 2008GOD 1.9TDI 77KW PERFECT-AUTO

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:43 Претпријатие ,

Daihatsu Terios 1.5i 77kw 4x4 Perfect Auto

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:42 Претпријатие ,

BMW 530d 245ks 2011 navi xsenon Perfect Auto

14 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 20:21 Претпријатие ,

VW Tiguan 2.0 tdi nov 2014

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
12 авг. 16:58 ,

BMW Facelift 120D 2.0D 177 ks hatch 144000km avtomatik

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
12 авг. 10:10 Претпријатие ,

Audi A4 avant 2.0 TDI 150ks s tronic led 2018 Vip Auto

19 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 22:46 ,

Opel Insignia 1.6D 136KS matrix 2018

16 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг. 23:38
Link:
,

Audi A3 2.0 TDI

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 20:31 Претпријатие ,

MERCEDES E220 CDI 170KS 2015g BLUETEC Ad Blue 9G TRONIC F1

21 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 20:28 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0TDI 170ks QUATTRO 4X4 2011g

10 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 19:45 Претпријатие ,

BMW F10 520d 190ks navi registriran servisiran mozna zamena

13 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 19:43 Претпријатие ,

AUDI A3 1.9TDI 105ks 178000km SPORTBACK MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 16:33 Претпријатие ,

Volkswagen Polo 1.2TDi 75ks mozna zamena 2012

5 550 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 16:33 Претпријатие ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks moznost na rati 2006

4 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 16:33 Претпријатие ,

Citroen DS3 1.6 HDi SoChic 6brzini moznost na rati 11

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 16:33 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0CDTi 160ks avtomatik cosmo 10

7 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 16:33 Претпријатие ,

BMW 530D F10 avtomatik 8G tronic full oprema 2013

18 550 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 16:33 Претпријатие ,

Audi A4 2.0tdi 143ks avtomatik moznost na rati 09

8 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 16:33 Претпријатие ,

Vw Golf 7 1.6tdi 105ks BlueMotion mozna zamena 14

11 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 16:33 Претпријатие ,

Audi A3 1.9tdi 105ks Sline sportpaket plus 2010

6 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 16:33 Претпријатие ,

BMW 320D coupe avtomatik mozna zamena unikat 2010

8 999 ЕУР Price Reduced

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 16:33 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0CDTI 131KS moznost na rati 2010

7 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 16:33 Претпријатие ,

Audi A3 1.6TDi 105ks facelift moznost na rati 2012

8 350 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 16:33 Претпријатие ,

Bmw 320d 177ks facelift moznost na rati 2009

8 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 16:33 Претпријатие ,

Renault Megane 1.5DCI 82ks - 04

1 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 16:33 Претпријатие ,

BMW 214D ACTIVE TOURER 95KS REG+SERV - 2016

12 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 16:33 Претпријатие ,

Opel Corsa D 1.3CDTi facelift moznost na rati 13

5 550 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 16:33 Претпријатие ,

Peugeot 307 1.6HDI 90KS moznost na rati 07

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
10 авг. 19:59 Претпријатие ,

MERCEDES GLA 220 CDI 4X4 4MATIC AMG LINE AUTOMATIC 2015

22 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
10 авг. 10:57 Претпријатие ,

Peugeot 207 1.6HDI 90KS moznost na rati 2010

4 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
09 авг. 20:26 Претпријатие ,

AUDI A3 2.0TDI 8 VENTILI 140KS SPORTBACK 2007-AS AUTO

5 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 10:28 Претпријатие ,

Fiat 500 Lounge 1.3 Mjet panorama full Maksauto M

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
08 авг. 23:43 ,

Mercedes E250 CDI 4Matic

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 17:35 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C220cdi 170ks 2012 avant. 7g tronic facelift

12 750 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
08 авг. 15:36 Претпријатие ,

Mercedes Benz E220 cdi 170ks 2015 avantgarde

20 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
08 авг. 15:34 Претпријатие ,

Audi A3 2.0tdi170ks euro5 quattro S line

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
08 авг. 15:33 Претпријатие ,

Audi A3 2.0 tdi 140ks dsg F1 euro 5B 2011

8 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации