Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Крива Паланка

Alfa Romeo , 78
Audi , 500
BMW , 324
Chevrolet , 14
Chrysler , 3
Citroën , 196
Dacia , 4
Daewoo , 26
Daihatsu , 2
Fiat , 189
Ford , 196
Honda , 13
Hyundai , 36
Infiniti , 1
Jeep , 17
Kia , 32
Lada , 30
Lancia , 6
Land Rover , 29
Mazda , 39
MINI , 12
Mitsubishi , 18
Nissan , 72
Opel , 598
Peugeot , 282
Renault , 141
Rover , 2
Seat , 204
Škoda , 37
Smart , 5
Ssangyong , 2
Subaru , 1
Suzuki , 20
Toyota , 79
UAZ , 1
Volvo , 24
Yugo , 3
Zastava , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 апр. 18:53
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Крива Паланка

AUDI Q2 35TDI 150KS 2021g FACELIFT DESIGN LUXE

23 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 110 000 - 119 999
14 апр. 18:53
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Крива Паланка

AUDI Q3 35TDI 150KS 2020g S-TRONIC

29 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
08 апр. 13:50
Линк
Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 7.5 1.6TDI 115KS 2020g COMFORTLINE

14 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999

Вчера 23:28 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Крива Паланка

MITSUBISHI ASX FACELIFT 1.8D 115ks 2013 *PANORAMA *SERVISNA

9 900 МКД

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:40 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Крива Паланка

AUDI A4 2.0TDI 150KS S-LINE 2019g

23 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:25 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

AVTOMOBILI NA RATI - 078 359 179

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 17:23 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Крива Паланка

BMW E90 320D 177ks XENON 6BRZINI *MOZNOST NA RATI* - 08

6 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:23 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

Citroen C4 1.6HDi 110ks AVTOMATIK REG+SERV - 07

4 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:23 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Крива Паланка

Renault Twingo 1.0benzin 112.000km 4L/100KM - 2015

6 350 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 17:23 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Крива Паланка

Opel Corsa D 1.3CDTi 75ks - 2008

3 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:23 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Крива Паланка

Opel Insignia 2.0CDTi COSMO/NAVI/XENON *MOZNOST NA RATI* -10

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:23 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Крива Паланка

Citroen C CROSSER 2.2HDi 156ks AVTOMATIK 4X4 REG+SERV - 12

9 450 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:22 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Крива Паланка

BMW F20 116D 116KS XENON *MOZNOST NA RATI* - 2012

9 650 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:21 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Крива Паланка

Fiat 500 1.3JTD PANORAMA/NAVI/KOZHA MOZNOST NA RATI - 10

5 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:20 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Крива Паланка

Renault Clio 1.5DCi 90ks 4L/100KM NAVI MOZNOST NA RATI-2014

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 17:20 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

Citroen C4 1.6 e-HDi 92ks EURO 5 *MOZNOST NA RATI* - 2015

7 450 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:20 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 5 1.9TDi 105ks REG+SERV - 2005

4 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:20 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Крива Паланка

Opel Astra H 1.7CDTi 110ks EURO 5 FACELIFT REG+SERV - 2011

4 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:20 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Крива Паланка

Mercedes-Benz GLK 250CDi 204ks AMG 4MATIC AVTOMATIK - 2014

19 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:20 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Крива Паланка

Audi A7 3.0TDi 204 S-LINE BI-XENON/NAVI - 2012

18 550 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:20 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Крива Паланка

BMW 118D 143ks E87 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2009

5 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:20 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Крива Паланка

Opel Antara 2.2CDTi 163ks 132.000KM FACELIFT - 2013

10 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 17:20 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Крива Паланка

Mercedes-Benz B180 CDi 110ks BlueEFFICIENCY/NAVI - 2013

9 750 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:20 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Крива Паланка

Skoda Fabia 1.4TDi 80ks 4L/100km *MOZNOST NA RATI* - 2009

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

Audi A3 2.0TDi 140ks S-LINE FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 10

8 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Крива Паланка

Audi A6 3.0TDi 204ks AVTOMATIK NAVI/KOZHA/XENON - 2012

16 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Крива Паланка

Ford Mondeo 1.8TDDi 115ks - 2002

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:19 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  120  ·  Крива Паланка

Bmw 120d e87 177ks navi xenon facelift moznost na rati - 08

5 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:19 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Крива Паланка

BMW E90 320D 163ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2006

5 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Крива Паланка

Fiat 500 1.3JTD 75ks 4L/100KM *MOZNOST NA RATI* - 2010

5 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:19 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Крива Паланка

BMW F20 116D AVTOMATIK *MOZNOST NA RATI* - 14

10 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Крива Паланка

Hyundai ix35 2.0CRDi 135ks AWD 4X4 FULL OPREMA - 2012

11 650 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

Audi A3 2.0TDi 140ks 6brzini FACELIFT *M0ZNOST NA RATI* - 11

7 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Крива Паланка

Alfa Romeo 147 1.9JTD 120ks REG+SERV - 2008

2 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Крива Паланка

Audi Q5 2.0TDi 170ks AVTOMATIK QUATTRO 4x4 - 2010

13 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:19 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW Passat 7 2.0TDi 140ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2012

9 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:18 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

Seat Leon 1.6TDi 105ks *MOZNOST NA RATI* - 2013

9 850 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW Passat 1.6TDi 6brzini REG+SERV - 2014

11 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:18 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Крива Паланка

BMW 320D 177ks NAVI/XENON/SHIBER REG+SERV - 2009

8 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:18 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Крива Паланка

Nissan Juke 1.5DCi 110ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2012

8 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:18 Авто плац Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Крива Паланка

Mitsubishi Outlander 2.2 Di-D INVITE ClearTec NAVI/KOZHA -14

13 550 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 6 GTD 2.0TDi 170ks *MOZNOST NA RATI* - 2011

9 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:18 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Крива Паланка

Mercedes-Benz C220 CDi AVANTGARDE AVTOMATIK - 2013

13 650 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:18 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Крива Паланка

Fiat Stilo 1.9JTD 116ks REG+SERV - 2004

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:18 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Крива Паланка

Audi A6 3.0TDi 245ks QUATTRO XENON/NAVI/KOZHA - 2015

19 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:57 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 6 2.0TDi 110ks HIGHLINE *MOZNOST NA RATI* - 2010

7 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:51 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Крива Паланка

Ford Focus 1.6TDCi 115ks TITANIUM KEYLESS MOZNOST NA RATI-12

7 450 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:48 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Крива Паланка

BMW 318D 143ks E90 FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 2010

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 20:51 Автомобили  ·  Peugeot  ·  107  ·  Крива Паланка

****PEUGEOT 107****

4 199 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 19:16 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 3008 1.5 BLUEHDI 130KS 2020g

16 899 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 19:16 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Крива Паланка

OPEL CROSSLAND X ELEGANCE 1.5 DIESEL 102KS 2020g

13 499 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
15 апр. 19:15 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 3008 1.5 BLUEHDI 130KS 2020g

16 899 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
15 апр. 19:14 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Крива Паланка

OPEL ASTRA FACELIFT 1.5 DIESEL 105KS 2021g

11 999 ЕУР

Година: 2021
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации