Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NISSAN X-TRAIL 2.2 -04

6 200 ЕУР

Се продава од: JANE 01 дек. 20:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 13.270 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV
Марка
Nissan
Модел
X-Trail
SE PRODAVA NISSAN X-TRAIL 2.2 114KS 4x4 KLIMA KOZEN ENTERIER SIBER GREACI NA SEDISTA PARKING SENZORI POZADI SMENETO SET LAMELA KORPA ZAMAEC FILTERI I MASLO
Leaflet
Кон почеток