Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Peugeot 407 2.0 hdi 2007 good

3 900 ЕУР

Се продава од: ljupco 14 септ. 09:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
407
Vo odlicna sostojba sve funkcionira i raboti odlicno servisiran komplet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации