Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 апр. 05:38
Линк
Куќи/Вили  ·  Кичево  ·  Другово

Srbjani - se prodava kuka i golem plac. Србјани куќа

61 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
02 апр. 05:37 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кичево  ·  Другово

Se prodava plac

10 ноем. 13:50 Куќи/Вили  ·  Кичево  ·  Другово

Kuka vo Drugovo

25 000 ЕУР

23 јун. 07:41 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Кичево  ·  Другово

Apple iPhone 14 pro max

550 ЕУР

01 окт. 12:32 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево  ·  Другово

OPEL ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA BENZIN ILI NA PLIN

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 23:49 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кичево  ·  Другово

prodavam plac

01 авг. 15:53 Куќи/Вили  ·  Кичево  ·  Другово

Се продава куќа во Србјани * Se prodava kuka vo Srbjani

Број на соби: 3,5
Површина: 80
30 јул. 19:02 Викендици  ·  Кичево  ·  Другово

Prodavam kukja/ vikendica vo s.Izvor, Kicevsko

1 ЕУР

18 мај 10:07 Куќи/Вили  ·  Кичево  ·  Другово

Kuka vikendica vo selo Izvor Kicevsko

20 800 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
15 мај 22:02 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Градежни машини  ·  Кичево  ·  Другово

Se prodava Skip

15 мај 21:59 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  577  ·  Кичево  ·  Другово

Se prodava IMT577

02 фев. 03:59 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кичево  ·  Другово

Plac vo Drugovo

21 септ. 12:07 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  111  ·  Кичево  ·  Другово

Scania 111 kiper

5 000 ЕУР

15 септ. 00:24 Автомобили  ·  Peugeot  ·  407  ·  Кичево  ·  Другово

Peugeot 407 2.0 hdi 2007 good

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
16 јун. 10:19 Куќи/Вили  ·  Кичево  ·  Другово

Vikendica vo selo Izvor Kicevsko

1 ЕУР

Број на соби: 3
26 мај 10:26 Земјоделски животни  ·  Кичево  ·  Другово

Pcelni drustva

07 мар. 12:49 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Кичево  ·  Другово

Se izdava dukan

04 мар. 14:40 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Кичево  ·  Другово

Se izdava dukan

01 фев. 19:19 Куќи/Вили  ·  Кичево  ·  Другово

Kuka vo s Kladnik

45 000 ЕУР

Број на соби: > 10
20 ноем. 09:16 Куќи/Вили  ·  Кичево  ·  Другово

Kuka od 500m2 vo Kicevo

Број на соби: 3
26 апр. 11:13 Автомобили  ·  Ford  ·  Escort  ·  Кичево  ·  Другово

Ford Esocrt Ghia 1.4 -93

560 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
09 фев. 16:40 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кичево  ·  Другово

Niva od 6600m2 vo selo Drugovo

05 фев. 03:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Кичево  ·  Другово

VW sharan 1.9 tdi 96kw 131 ks perfekten

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 02:41 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кичево  ·  Другово

Niva od 2405 m2 vo Drugovo

3 200 ЕУР

26 авг. 17:02 Автомобили  ·  Renault  ·  Espace  ·  Кичево  ·  Другово

Renault so defekt na lamela

450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 11:44 Куќи/Вили  ·  Кичево  ·  Другово

Kuka vo Kicevo Drugovo 1500m2

Број на соби: 5
Површина: 150
31 мај 19:23 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Кичево  ·  Другово

Ford Mondeo ITNO EVTINO

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации