Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Peugeot 407 2.0hdi

4 350 ЕУР

Се продава од: timce 01 авг. 10:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
407
kolata e registrirana do 04.06.2019 so zelen karton...moze proverka po zelba na kupuvacot kaj majstor...za km...i za motorot...se si funkcionira na nea klima i red drugi raboti..
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации