Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renaul Laguna 2.2 dci 150 hp

1 100 ЕУР

1 300 ЕУР

Се продава од: Mite 27 авг. 02:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Караван
Марка
Renault
Модел
Laguna
full oprema reg do noemri 2020
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации