Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Renault Megane 1.9dci 88kw 120ks

2 700 ЕУР

Се продава од: Mile Вчера 20:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Караван
Марка
Renault
Модел
Megane
Se prodava renault megane 1.9dci 88kw 120ks registriran do 24.01-2019 so novi zimski gumi se prodava poradi kupuvajne na pogolemo vozilo mozna e i zamena so moja doplata, ponudite vozilo
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации