Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Renault Scenic 1.9

0 МКД

Се продава од: Lazar Вчера 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Renault
Модел
Scenic
1900 kubika. 88 kv. Full oprema. 7 sedista.i al bandasi so novi letni gumi.Redovno servisirana vo odlicna sostojba.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации