Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEAT CORDOBA 1,4 TDI -05 kupena od KA-DIS

Се продава од: Ивица 28 фев. 15:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Cordoba
Се продава SEAT CORDOBA 1,4 TDI произведена 2005 год , купена и сервисирана во КА-ДИС Скопје
- Серво
- Климатроник
- АБС
- Греачи на ретровизори и седишта
- Електрика на сите прозори и ретровизори
- Направен комплетен сервис ( уље, филтри , плочки , водна пумпа , поленов филтер )
Автомобилот е економичен со многу мала потрошувачка , сервисиран редовно со оргинални делови во беспрекорна состојба , не увезувана со реални километри , користена од приватно лице .
Ивица
077944244
Leaflet
Кон почеток