Македонски | Shqip | English |

Smart ForTwo

Се продава од: Goko 06 јун. 16:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.130 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

90 000 МКД

Година: 1999
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Smart
Модел: ForTwo
Продавам Смарт,99, еиднствен купен во РМ,
Нема посетени огласи
Кон почеток