Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PRODAVAM TOYOTA RAV 4 FULL OPREMA

7 300 ЕУР

Се продава од: Dusko 15 ноем. 16:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
RAV 4
• Година на производство
• 2004г.
• Тип на мотор
• Дизел
• Моќност
• 116 к.с.
• Евростандард
• Евро 3
• Менувач
• Рачна
• Категорија
• Џип
• Километража
• 180 310 км
• Боја
• Металик
Безбедност
• АБС кочници
• Воздушни перничиња - Задни
• Воздушни перничиња - Предни
• Воздушни перничиња - Странични
• Електронска програма за стабилизирање
• Систем ISOFIX

Друго
•Систем за заштита од провала
• 4x4
• Автопилот
• Партроник Екстериор
• 4(5) Врати
• Летни гуми
• Металик
• Халогени фарови

Защита
• Аларм
• Имобилизатор
• Централно заклучување Комфорт
• Bluetooth \ handsfree система
• USB, audio\video, IN\AUX изводи
• Ретровизор за заштита од јаки светла
• Ел. Огледала
• Ел. стакло
• Парктроник
• Климатроник
• Мултифункционален волан
• Регулиране на воланот
• Кровно стакло
• Стерео уредба
• Кожени седишта

Колата е гаражирана, со неа идат летни и зимски гуми со алуминиумски бандаши. Колата е на бугарски таблици. Колата е донесена од Италија со реална километража. Има панорамско стакло. Повеќе информации на тел +38970850217, Душко
Leaflet
Кон почеток