Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOYOTA RAV4 2.2 D-CAT 136KS FULL -09

7 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ADONIS TRANS 02 дек. 07:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

ADONIS TRANS

78 Огласи во продавницата

Mercedes C 220 cdi 10 700 ЕУР
BMW 320D  SPORT PAKET -07 6 150 ЕУР
CITROEN C5 2.0HDI 140KS EXCLUSIVE -10 4 990 ЕУР
AUDI Q5 2.0TDI 170KS QUATTRO S-LINE -11 14 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
RAV 4
SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 D-CAT 136KS (NOVIOT MOTOR)
GODINA NA PROIZVODSTVO 2009
MANUELEN MENUVAC 6+R
POMINATI KILOMETRI 189 900KM.

VOZILOTO E SO FULL OPREMA:
-KOZA
-NAVIGACIJA
-KOMANDI NA VOLAN
-KOMANDI NA SEDISTA ELEKTIKA
-BOARD COMPUTER
-TEMPOMAT
-GREACI NA SEDISTA
-ASR
-ESP
-ELEKTRIKA NA PROZORI SITE
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-ABS
-8X AIRBAG
-FABRICKO CD RADIO
-SENZORI ZA DOZD
-CETIRI DOBRI GUMI
-ALUM BANDAZI

AVTOMOBILOT E PERFEKTEN BEZ NIKAKVI MANI I OSTETUVANJA KAKO KAROSERISKI TAKA I MOTOR I PREDNICA.

AVTOMOBILOT E UVEZEN OD ITALIJA I PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA,
ADONIS TRANS
AVTOMOBILITE SE SO VRVEN KVALITET I SO NEODOLIVA CENA. DOJDETE VIDETE I UVERETE SE!
Посетете ја нашата продавница
Ул. Гоце Делче бб Прикажи на мапата
078258422
ADONIS TRANS
078258422
Leaflet

ADONIS TRANS

78 Огласи во продавницата
AUDI A3 140hp 2.0 TDI Quattro S-Line 5 990 ЕУР
BMW 118 122KS 5 750 ЕУР
AUDI A6 3.0TDI QUATTRO S-LINE -07 6 300 ЕУР
NISSAN QASHQAI 20DCI -08 4X4 6 600 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации