Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Caddy maxi C-Edition 1.9tdi 105ks

7 300 ЕУР

Се продава од: Petar 13 ноем. 19:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Штип
Стил на каросерија
Караван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Caddy
Voziloto e vo odlicna sostojba so realni 168000km i full oprema,
I e mnogu retka serija so dve stranicni lizgacki vrati, euro kuka, tempomat, klima, parking senzori, senzor za dozd, elektrika na stakla i retrovizori, branici vo boja na karoserija. Ima novi zimski gumi i e napraven komplet servis pred 1500km.

Cenata e bez vklucen 18% ddv
Leaflet
Кон почеток