Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat cc 2.0 TFSI -17 ITNO

10 300 ЕУР

Се продава од: shevalj 29 јан. 08:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat CC
se prodaje passat cc 2.0 tfsi 2017 na americki tablici moze da se carini i na mk. eftino go davam mi trebat pari da go investiam inace e mnogu dobro kolata so amerikansko servis istorijata isto kako da go kupuvas od salon
shevalj
078613532
Leaflet
Кон почеток