Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Volkswagen Sharan

3 200 ЕУР

Се продава од: Sulejman 26 окт. 21:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Sharan
Se Prodava sharan So Full Oprema
Sulejman
075893779
Leaflet
Кон почеток