Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Volkswagen Touran

3 200 ЕУР

Се продава од: Goce 27 ноем. 23:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 6.850 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Sedan
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Se prodava VW Volkswagen Touran Cross 2.0 TDI, 140ks, God. 2006/07, Highline, 6 brzini, vo perfektna sostojba so full oprema.
Moze da se napravi i na MK tabli.
Za povekje info na 070/904-828
Leaflet
Кон почеток