Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO S40 1.6 plin

2 750 ЕУР

Се продава од: Zoran 07 дек. 06:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Марка
Volvo
Модел
S40
Volvoto e neuvezuvano so 185000km,atest plin ,servisirano,klima ,al bandasi itn.
Кон почеток