Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo s 60 2.4 d5

3 000 ЕУР

Се продава од: Oliver 27 мај 12:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Volvo
Модел
S60
Prodavam volvo s60 2.4 menjac motor vo exstra sostojba uvezeno od Ch reg na bg.. Euro 3
Od oprema poseduva:
Kozeni sedista
Greaci na sedista
Elektrika na site 4 stakla
Tempomat
Komandi na volan
Trokrak Mahagon volan - podesuvanje gore dole napred nazad
Fabricko radio na kaseti i Cd + dodatok za Usb/Aux/Sd card
Fabricki telefon komandi na volan + slusalka
Elektricko podesuvanje na retrovizori
Senzori za parkiranje
Aluminski bandazi 205/55/16 zimski gumi
Aluminski bandazi 225/45/17 letni gumi
Kolata vredi da se vidi i proba /ima 2/3 sitni zabeleski po karoserijata drugo nema mana nisto pali vozi exstra sostojba....
Za kontakt samo na telf 071313449 moze i na viber na istiot broj
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации