Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zastava 128

Се продава од: jane 03 дек. 02:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Zastava
Модел
128
se prodava zastava vo top sostojba ima i kuka
Leaflet
Кон почеток