Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo/Zastava Florida 1.4

300 ЕУР

Се продава од: Кристијан Јовановски 18 ноем. 03:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Leaflet
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
Zastava
Модел
Florida
Се продава цела или за делови.
Колата пали но тропа моторот
Ги има сите делови.
Нема акумулатор.
Не е регистрирана.
Нема плин.
Ако ве интересира нешто повеќе јавете се.
Кристијан Јовановски
077550189
Leaflet
Кон почеток