Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 29 2022 08:48 Моментално гледате: 1

Audi A6 3.0TDI full oprema 12

ЕУР

Објавени: ноем. 29 08:48
Прегледи: 3774
Моментално гледате: 1
AUDI A6 3.0TDI FULL OPREMA
-GODINA NA PROIZVODSTVO:12/2011GOD;
-POM KM 184.000
-FULL OPREMA:
-KLIMATRONIK
-AL.BANDASI 17"
-KOZA
-XENON
-NAVIGACIJA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-BORD KOMPJUTER;
-CD PLAYER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-HALOGENKI;
-NOVI GUMI;
-METALIK BOJA;
-EURO 5
-SERVISNA KNISKA;
-MALA POTROSUVACKA;

PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации